DanishEnglishRussianUkrainian

bez-imeni-1

Ви зібрались у ділову поїздку? На Вас чекає подорож чи мандрівка? Якщо Ви хоч раз на рік буваєте за кордоном, Вам звичайно потрібен якісний та недорогий зв’язок. Звичайно, за кордоном можна користуватись своїм мобільним телефон з номером українського оператора, та підтримувати зв’язок у режимі роумінгу за встановленими тарифами. Незважаючи на різні акції та пропозиції цінова політика може змінюватись, але різниця несуттєва. Але варто звернути увагу на послугу TrevelSim.

Пропозиція TravelSiM - це послуга передплаченого роумінгу, яка забезпечить Вас зв’язком майже у 200-х країнах Світу. Лише з TravelSiM ми гарантуємо,що майже в  140 країнах Світу (європейські країни, Туреччині, Росії, Єгипті та інших) для Вас вхідні дзвінки зовсім будуть безкоштовні.

  • ПеревагоюTravelSiM є цілодобові тарифи, які залишаться незмінними незважаючи на пору доби
  • Вартість на вихідні дзвінки починаються лише від 0,29 $ та у більшості країн не перевищуватимуть 1,00 $ за хвилину розмови
  • Вартість СМС повідомлення складатиме лише 0,15 $, а через відповідне TravelSiM-меню вартість повідомлення до будь-якій країни буде коштувати Вам всього 0,10 $.
  • TravelSiM забезпечить Вас якісним мобільним інтернетом за технологіями GPRS, EDGE, 3G за вигідним тарифним планом.
  • Значною перевагою TravelSiM є відсутність абонентської плати з терміном дії послуги – 1 рік з моменту здійснення останнього дзвінка чи надісланого СМС – повідомлення. Свої кошти на балансі рахунку Ви зможете використати протягом року під час наступної подорожі у будь-яку країну.

Ви дуже здивуєтесь, що класичні номери TravelSiM можливо придбати лише за 500 гривень, при цьому зразу на баланс рахунку Ви отримаєте 16,61 $. Однак обов’язково ознайомтесь з іншими пропозиціями TravelSiM.

Приємно, що можна замовити послугу «Збереження українського номеру», тобто всі Ваші вхідні дзвінки будуть переадресовані на Ваш транзитний номер під час Вашої поїздки чи мандрівки.

З пропозицією від TravelSiM Ви завжди будете забезпечені якісним та доступним зв’язком, Ви зможете користуватись всіма перевагами та пропозиціями цього оператора.
TravelSiM Ви можете придбати в компанії ХХХ без переплати. У нас Ви отримаєте консультацію з налаштування зв’язку, наявності активних пропозицій та поповнити рахунок.

 

ВГОРУ
ВІДПРАВИТИ ЗАПИТ

[recaptcha]

×