DanishEnglishRussianUkrainian

Жодна країна Європи не відзначає свят більше, ніж Іспанія. Головні з них народилися як чисто релігійні, але з часом перетворилися в веселі гуляння з піснями і танцями. У святкові дні закриті всі установи і магазини.


Географія
Держава на південному заході Європи, займає більшу частину Піренейського півострова. На півночі межує з Францією і Андоррою, на заході – з Португалією. На півночі омивається затокою Біськайським, на сході – Середземним морем, на півдні – Середземним морем і Атлантичним океаном, на заході – Атлантичним океаном. Іспанії належать декілька груп островів, найзначнішими з яких є Балеарські острови в Середземному морі і Канарські острови в Атлантичному океані. Великі міста Іспанії: Аліканте, Бадахос, Барселона, Валенсія, Віго, Кадіс, Картахена, Ла-Корунья, Малага, Мурсія, Сантандер, Сарагоса, Севілья, Таррагона, Уельва, Хіхон.

Клімат
В Іспанії виділяють три типи клімату: помірний морський на північному заході і півночі — з помірними температурами і рясними опадами протягом усього року; середземноморський на півдні й узбережжі Середземного моря — з м´якими вологими зимами і спекотним сухим літом; аридний континентальний клімат у внутрішніх районах країни — з прохолодними зимами і теплим сухим літом. Найкращий час для туризму з кінця весни до початку осені.

    Допомогти в підборі туру?

    ВГОРУ
    ВІДПРАВИТИ ЗАПИТ

    [recaptcha]

    ×