DanishEnglishRussianUkrainian

Індія – країна, в якій є все: пустелі і джунглі, очеретяні халупи і палаци махараджей…

В Індії кілька природних зон з абсолютно різними умовами – від арктичних до тропічних: трансгімалайское плато Північної Індії; Гімалаї і їх передгір’я в Північній Індії; передгір’я Гімалаїв в Північно-Східній Індії; пустелі, заболочені райони і солончаки Західної Індії; рівнини Північної і Східної Індії; плоскогір’я центральній Індії з сухими субтропічними і тропічними лісами; гори Південної Індії з вологими тропічними лісами; низинні тропічні регіони Південної Індії; морське узбережжя, острови, мангрові ліси і прибережні води


География
Індія розташована в Південній Азії, здебільшого на півострові Індостан. Узбережжя Індії, довжина якого становить понад 7 тис. Км., Омивається водами Індійського океану – Бенгальською затокою з південного сходу і Аравійським з південного заходу. Площа території Індії становить 3,3 млн км кв., за цим показником країна посідає сьоме місце в світі.

Климат
На більшій частині території Індії виділяються три сезони: жаркий і вологий з пануванням південно-західного мусону (червень – жовтень); відносно прохолодний і сухий з переважанням північно-східного пасату (листопад – лютий); дуже жаркий і сухий перехідний (березень – травень). Найбільш сприятливий час для відвідування Індії – з жовтня по травень.

    Допомогти в підборі туру?

    ВГОРУ
    ВІДПРАВИТИ ЗАПИТ

    [recaptcha]

    ×