DanishEnglishRussianUkrainian

Чорногорія відноситься до числа самих чистих у світі. Тут практично не залишилося промислових підприємств після розвалу Югославії, а єдиний завод з виробництва алюмінію, схоже, доживає свої останні дні. Земля і повітря тут не забруднені великою кількістю шкідливих вихлопів і відходів. Її навіть називають «екологічним заповідником Європи».
Чорногорці дуже горді і незалежні — але при цьому дивно миролюбні і терпимі до всіх проявів інших культур. Вони товариські й гостинні, але зовсім не лізуть у справи інших людей і народів.


Географія
Невелика країна Чорногорія, по площі займає 155-е місце в світі, – це всього 13 812 км2.
Країна знаходиться в західній частині Балканського півострова, на Адріатичному узбережжі. Вона межує з Хорватією, Боснією і Герцеговиною, Сербією та Албанією. Столиця Чорногорії – Подгоріца. Берегова лінія має протяжність майже 300 кілометрів! Державна мова – чорногорський.
Дивно, але на такій невеликій території можна знайти практично будь-які природні ландшафти, за винятком, хіба що, льодовиків і пустель. Тут є високі гори – як порослі лісом, так і скласти, каньйони, великі долини, луки, річки, озера.

Клімат
Клімат в Чорногорії дуже сильно варіюється через сильний перепаду висот. У той час як біля узбережжя клімат досить теплий: влітку середня температура становить +35, а взимку тримається до нуля, хоча іноді ночами може опускатися і до -4.

    Допомогти в підборі туру?

    ВГОРУ
    ВІДПРАВИТИ ЗАПИТ

    [recaptcha]

    ×